Цензор.НЕТ

10.08.18 13:22

Прокурорський рекет. Коли затримує Кулик, що сам ходить під слідством.

Сьогодні офіційно закрита справа проти Кернеса. Суд виніс рішення, що Кернес невинний.

Тепер поговоримо про іншу справу, яку вчора нам анонсував генпрокурор.

Справа Олексія Тамразова, який "дав хабара прокурору".

Те, що відомо точно:

- Тамразова рекетувала прокуратура. Прокурор і слідчий по його справі одразу можуть проходити як обвинувачувані у вимаганні грошей. Правда як виявилося прокурор і так уже проходить як злочинець по іншій справі. Якщо би Тамразов заплатив скільки вимагали - генпрокурор не подарував би нам це чудесне затримання.

- Тамразов на відміну від "прокурорських" не брав на лапу хабарів і не є державним службовцем. Навпаки останній час Тамразову лунали погрози з боку МВС, бо саме він системно довбав систему за прозорі тендери на державні закупівлі. І неодноразово ловив і публічно висвітлював корупційні закупівлі. Саме Тамразов тривалий час тягнув роботу журналістської агенції "Insider" відомої своїми розслідуванями.

Офіцер 54 ОРБ Денис Поліщук, обвинувачуваний по справі убивства Бузини, на волі після внесеної застави Олексієм Тамразовим.

- Тамразов скандально відомий тим що дав гроші на поруки для Дениса Поліщука, Віти Заверухи і ще багатьох активістів. Саме з цієї причини його зараз російські новини називають "олігархом С14" і "спонсором боевиков". Насправді до того як Тамразов вніс заставу ніхто з нас його вживу не бачив. Це особиста воля цієї людини. Тим не менше саме це стало найбільшим фактором тиску на Тамразова - силовики розуміють що це "йобнутий чувак", який готовий виручати людей просто з якихось ідейних примх. Такого треба ліквідувати.

- Тамразов допоміг С14 з джипом з озвучкою, коли робили кампанію з відставки Василя Паскала. Це заступник Авакова, який на Майдані офіційно керував діями усіх секретних і оперативних служб МВС. Саме Паскал був організатором викрадень і убивств майданівців. Реалізовувала напади - тітушня, а стеження, наводку, визначення мішеней - підрозділи Паскала. С14 зробила найбільше шуму по Паскалу, бо опублікували багато внутрішньої інформації із системи про його діяльність. До Тамразова одразу прийшли погрожувати за підтримку люстрації, а Паскал одразу пішов працювати керівником служби безпеки однієї з структур Ахметова.

- Тамразов - дуже відомий волонтер для фронту. Це прізвище почало звучати ще влітку 2014-го. Я тоді не знав що це значить. І лише в 2015-му після застави за Поліщука зрозумів що це за "Льоша Тамразов" який весь час приганяв джипи в купу підрозділів.

Припускаю:

- В системі надзвичайно нервувало те, що Тамразов допомагає різним активістам. І ще й до того ж сам займається розкопування корупції в державних закупівлях.

- Оскільки Тамразов витратив дуже багато коштів на волонтерську допомогу солдатам, всі силовики вважають, що "грошей в Льоши багато лишніх".

- Прокурорські вирішили потрусити Тамразова. Власне кажучи спочатку сказали що він дав хабара в 200 тисяч. А пізніше речниця прокуратури заявила "уточнюю, було 100 тисяч". Сподіваюсь що хоча би не вкрали інші сто.

- Я не знаю про бізнес і політичні зв'язки Тамразова. В оточенні Тамразова працювало декілька українських військових. В цілому він видавався людиною досить аполітичною в плані цікавості до схем, виборів та політичних шарашок. Скоріше його трусять за бажання грошей, а не за "політику".

- І останнє. Заявка про те, що Тамразов "дав хабара" аби покрити "схеми Януковича". Отож в 2018-му році не за самі схеми, а за "покривання" чужих схем беруть проукраїнського бізника, якого до того навпаки довбали чиновники за публічні висвітлення корупції на тендерах. І взялися за це "покривання схем" зараз, а не тоді коли Тамразов гнав десятками автомобілі на фронт.

Можливо в справі ще є якісь "шокуючі факти". Ми їх уважно послухаємо. А поки що прийдемо на цей суд, бо маємо моральні зобов'язання перед тим, хто допомагав нам. І поки бачимо лише невдалий рекет.


Смотреть комментарии → Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику