Цензор.НЕТ

09.08.18 22:15

Це не був таємний візит, але наступного разу до нього додому не поїду, - Ситник про нічний візит до Порошенка

Нічний візит до приватного будинку Президента України Петра Порошенка був пов'язаний з ухваленням закону про Антикорупційний суд і не вплинув на роботу НАБУ.

Про це в ефірі Громадського заявив директор НАБУ Артем Ситник, інформує Цензор.НЕТ.

"Глава держави запросив на розмову і якраз розмова стосувалась Антикорупційного суду. Це суд, який напряму стосується Антикорупційного бюро. І це стосується тієї проблеми, про яку ми говоримо два роки. Навіть на війні вороги сідають за стіл переговорів. У цьому випадку була дискусія спірна", — наголосив Ситник.

На уточнювальне питання, чому це не було публічно, Ситник зазначив, що були і публічні переговори на рівні Адміністрації Президента.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ВККСУ розпочала прийом документів кандидатів у судді Антикорупційного суду, термін подачі - 38 календарних днів, - Козьяков

"Це не був таємний візит і те, що це може стати відомо — звичайно, я це допускав. Чому стало відомо саме зараз, а це було достатньо давно… Важливо, що на роботу НАБУ це не вплинуло, спитайте будь-якого детектива".

Ситник додав, що результатом цієї зустрічі стало ухвалення парламентом закону про Антикорупційний суд, і президент вплинув на рішення парламенту.

"У мене була тет-а-тет зустріч з президентом України з приводу Антикорупційного суду. НАБУ не має права законодавчої ініціативи і ми знаємо, будьмо відверті, що в парламенті президент має якщо не визначальний, то один із визначальних впливів. Була певна дискусія. Вона закінчилась тим, що все ж таки закон був ухвалений", — зазначив директор НАБУ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": За порушення присяги з НАБУ було звільнено два детективи, - Ситник

На питання журналіста: "Якщо Порошенко наступного запросить вас до себе додому, ви погодитеся?" директор НАБУ відповів: "Мабуть, уже ні. Виходячи із такої реакції, мабуть, ні".

Нагадуємо, раніше стало відомо, що директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник уночі 26 квітня відвідував будинок, у якому живе президент Петро Порошенко в Козині.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики